Qualitätsleiter/-in/ Vedúci/-a kvality - rozširujeme tím vedúcich pracovníkov

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaná mzda (brutto)1500€ + extra finančná odmena a všetky príplatky podľa Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Presadzovanie cieľov a štandardov kvality pre prevádzku (okrem iného hygienické
štandardy)
• Podpora a kontrola produkcie, procesy prania, čistých textílií, množstvá dodané
zákazníkovi ( kontrola špinavých textílií s dodacím listom)
• Vyhodnocovanie pracovných cieľov a výsledkov do prehľadov a reportov a ich archiváciu
• Zastúpenie firmy u subdodávateľov v oblastiach súvisiacich s pracovnou pozíciou
• Úzka spolupráca s vedúcimi zákazníckych servisov , riešenie reklamácií, ktoré sa týkajú
kvality prania , dodaných množstiev a inventúr – ručného počítania špinavých textílií.
• Zabezpečenie integrácie zákazníkov a služieb v prevádzke
• Náhodná vstupná kontrola dodávok rôznych dodávateľov
• Permanentné kontrolovanie kvalitatívnych a environmentálnych štandardov
• Tímová spolupráca s logistikou
• Denná komunikácia s Rakúskymi obchodnými zástupcami a BLT
• Zastupovanie firmy na týždenných stretnutiach so zákazníkmi v Rakúsku za prítomnosti
obchodných zástupcov.

Pre našu novú prevádzku na Panónskej ceste v Bratislave hľadáme vhodného kandidáta na rozšírenie a posilnenie tímu vedenia výroby.
Práca v medzinárodnej, dynamickej a expandujúcej spoločnosti so 100 ročnou tradíciou.
Možnosť ďalšieho profesného vzdelávania a rastu.
Práca na TRVALÝ PRACOVNÝ POMER.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- nemecký jazyk podmienkou
- ochota vycestovať služobne do Viedne
- obchodné zmýšľanie
- chuť poznávať a využívať poznatky v praxi
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita a odolnosť voči stresu

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3394251  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaná mzda (brutto)1500€ + extra finančná odmena a všetky príplatky podľa Zákonníka práce.