Prvotriedne služby pre našich zákazníkov si vyžadujú prvotriedne kvalifikovaný tím spolupracovníkov. Rodinná atmosféra na pracovisku a priateľský prístup k zamestnancom v kombinácií s atraktívnymi pracovnými ponukami tvoria priestor stať sa súčasťou tímu, ktorý spoločnosť posúva k vedúcim pozíciám na trhu.

Rozširujeme náš tím o pozíciu:

Zakladač pracovného oblečenia

Miesto práce
Lastomírska 1, Michalovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie, triedenie a vkladanie pracovného oblečenia
- kontrola skrinkového systému – menoviek a čistoty priečinkov
- informovanie zákazníckeho servisu o prijatých požiadavkách nositeľov
- zaevidovanie veľkosti oblečenia nositeľov preskúšaním tzv. meracou sadou
- prijímanie požiadaviek nositeľov
- aktívna komunikácia so zákazníckym servisom v Bratislave

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SALESIANER MIETTEX s. r. o.
Panónska cesta 3943
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela HORÍNKOVÁ
Tel.: +421910 114 619
E-mail: poslať životopis
ID: 3135613   Dátum zverejnenia: 9.1.2018