Prvotriedne služby pre našich zákazníkov si vyžadujú prvotriedne kvalifikovaný tím spolupracovníkov. Rodinná atmosféra na pracovisku a priateľský prístup k zamestnancom v kombinácií s atraktívnymi pracovnými ponukami tvoria priestor stať sa súčasťou tímu, ktorý spoločnosť posúva k vedúcim pozíciám na trhu.

Rozširujeme náš tím o pozíciu:

Obchodný zástupca Banskobystrický Kraj, Prešovský

Miesto práce
Panónska cesta 3943, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Fix+ mesačné provízie a polročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi priamy kontakt so zákazníkmi, využívate cielene svoje komunikačné schopnosti ako aj inšpiráciu, dynamiku a schopnosť presadiť sa? Je Vašim mottom „ Úspech je najväčšia motivácia“?
V tom prípade hľadáme práve Vás – naštartujte a staňte sa členom rodiny SALESIANER MIETTEX a podporte náš tím na Slovensku ako OBCHODNÝ ZÁSTUPCA .

Sme medzinárodne pôsobiaca, inovatívna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prania a servisného prenájmu textílií. S našimi 2350 zamestnancami sme v Rakúsku a CEE/SEE
lídrami na trhu. Už viac ako 100 rokov ponúkame našim zákazníkom ten správny manažment textílií.
Ako obchodnému zástupcovi, špecialistovi Vám zveríme nasledovné činnosti:

* akvizícia nových klientov, návštevy existujúcich klientov
* zisťovanie potrieb zákazníkov, príprava ponúk, zmlúv, kalkulácií a návrhov riešení podľa požiadaviek zákazníkov a aktívna podpora ostatných členov regionálneho tímu
* zodpovednosť za kvalitnú prezentáciu a efektívny predaj služieb a výrobkov v rámci zvereného regiónu, odborné poradenstvo pri predaji, pomoc pri výbere produktov/služieb
* monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
* poskytovanie poradenstva a riešenia potrieb zákazníkov

Výhody členov nášho pracovného tímu

• Kontinuálne rozširovanie vedomostí
• Profesionálne zaškolenie
• Práca v stabilnej medzinárodne pôsobiacej rodinnej firme so 100 ročnou tradíciou
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie
• Služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, zdravotníctvo, ekonómia, marketing, manažment, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
• trpezlivosť
• flexibilita
• vysoká miera samostatnosti
• sebaistota
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky
• ochota vzdelávať sa a pomáhať

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SALESIANER MIETTEX s. r. o.
Panónska cesta 3943
851 04 Bratislava 5
ID: 3072273   Dátum zverejnenia: 11.10.2017