1 200 - 1 800 EUR

Key Account Manager

SALESIANER MIETTEX s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi priamy kontakt so zákazníkmi, máte skúsenosti s vedením ľudí, využívate cielene svoje komunikačné schopnosti ako aj inšpiráciu, dynamiku a schopnosť presadiť sa? Je Vašim mottom „ Úspech je najväčšia motivácia“?
V tom prípade hľadáme práve Vás – naštartujte a staňte sa členom rodiny SALESIANER MIETTEX a podporte náš tím na Slovensku ako KEY ACCOUNT MANAGER.

Sme medzinárodne pôsobiaca, inovatívna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prania a servisného prenájmu textílií. S našimi 3350 zamestnancami sme v Rakúsku a CEE/SEE
lídrami na trhu. Už viac ako 100 rokov ponúkame našim zákazníkom ten správny manažment textílií.
Ako obchodnému zástupcovi, špecialistovi Vám zveríme nasledovné činnosti:

* akvizícia nových klientov, návštevy existujúcich klientov
* zisťovanie potrieb zákazníkov, príprava ponúk, zmlúv, kalkulácií a návrhov riešení podľa požiadaviek zákazníkov a aktívna podpora ostatných členov regionálneho tímu
* zodpovednosť za kvalitnú prezentáciu a efektívny predaj služieb a výrobkov v rámci zvereného regiónu, odborné poradenstvo, pomoc pri výbere produktov/služieb
* monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
* poskytovanie poradenstva a riešenia potrieb zákazníkov
* pravidelná návšteva kľúčových zákazníkov
* úzka spolupráca s obchodným oddelením spoločnosti vrátane podpory a vedenia zvereného regiónu
* účasť na seminároch a meetingoch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200,00 +výkonnostné odmeny, bonusy za

• Kontinuálne rozširovanie vedomostí
• Profesionálne zaškolenie v SR a v zahraničí
• Práca v stabilnej medzinárodne pôsobiacej rodinnej firme so 100 ročnou tradíciou
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie
• Služobný automobil aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti SALESIANER MIETTEX s.r.o.. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov . Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia, zdravotníctvo, ekonómia, marketing, manažment, sociálna práca, verejné zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti na obdobnej pozícii
• trpezlivosť
• flexibilita
• vysoká miera samostatnosti
• sebaistota
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky
• ochota vzdelávať sa a pomáhať

outsourcingové služby v oblastiach:
servisný prenájom pracovného oblečenia
servisný prenájom hotelových, reštauračných a nemocničných textílií
servisný prenájom čistiacich rohoží
predaj reklamných rohoží
predaj a prenájom hygienických výrobkov pre sanitárne zariadenia

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Panónska cesta 3943
851 04 Bratislava 5
ID: 3072273   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200,00 +výkonnostné odmeny, bonusy za