Kozmetička

SALES JOB, s.r.o.

Miesto práce
Halenárska, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2023
1 200 EUR/mesiacodmena 250,-Eur k základnému platu v závislosti od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientom, starostlivosť o klienta. Konzultácie a odporúčanie klientom vhodné ošetrenia. Kozmetické tvarové ošetrenia a procedúry. Komplexná hĺbková a povrchová starostlivosť o pleť zákazníkov. Líčenie, farbenie rias a obočia. Masírovanie pleti na tvári a krku. Epilácia a depilácia nežiaduceho ochlpenia z tváre. Aplikovanie rôznych pleťových masiek a výživových zábalov.
Výkon beauty prístrojových ošetrení. Vedenie dokumentácie, vykazovanie činnosti. Poradenstvo a predaj kozmetiky. Dezinfekcia pracovných nástrojov a priestorov. Starostlivosť o technické vybavenie kabíny.

Vzdelávanie a spolupráca so špičkovými odborníkmi vo svojom odbore, využívanie najmodernejších prístrojov a technológii a produktov popredných kozmetických značiek. Zvýhodnené ceny na terapie, služby centra a na kozmetické produkty.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť Winmed centrum, pôsobiaca v oblasti starostlivosti o zdravie, fyzioterapie a estetických terapií s využitím inovatívnych prístrojových metód s cieľom poskytnúť klientom, čo najrýchlejšiu úľavu a dlhodobé zlepšenie zdravotného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetik/kozmetička

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

- proklientský prístup
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- samostatnosť

SALES JOB je spojením vášne, skúsenosti a pozitívnej referencie na naše dlhoročné pôsobenie v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Chceme byť sprievodcami úspešnej kariéry pre všetkých ľudí, ktorí dnes nemajú skúsenosti a pre tých, ktorých dnešná práca nenapĺňa a hľadajú možnosť kariérnej zmeny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4593977  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac