Predajca / Kozmetická poradkyňa/poradca YVES ROCHER

SALES JOB, s.r.o.

Miesto práce
EPERIA, Prešov
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna prezentácia produktov
Práca s pokladňou a zodpovednosť za hotovosť
Inventarizácia tovaru a materiálu

Stabilné zamestnanie
Práca na plný úväzok
Férový prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Yves Rocher je stabilná spoločnosť so silným zázemím a jedinečným know-how získaným mnohoročnými skúsenosťami. Bola založená v roku 1959 vo francúzskom Bretónsku pánom Yves Rocherom, po kom nesie aj svoje meno. V Českej republike pôsobí Rastlinná kozmetika Yves Rocher od roku 1991. Od roku 2010 pôsobí na Slovensku spoločnosť Yves Rocher Slovakia, s.r.o., ktorá úzko spolupracuje s českou pobočkou YVES ROCHER spol. s r.o. V súčasnej dobe prevádzkuje Yves Rocher 44 obchodov v Českej republike a 9 obchodov na Slovensku.

V obchodoch Yves Rocher po celom svete nájdete výber viac ako 500 výrobkov inšpirovaných rastlinným svetom, ktoré zahŕňajú starostlivosť o pleť a o telo, hygienické či opaľovacie prípravky, parfumy pre ženy aj mužov a dekoratívnu kozmetiku. Všetky kozmetické výrobky obsahujú rastlinné zložky, niektoré rastliny si firma pestuje sama na svojich poliach v La Gacilly v Bretónsku, pričom dodržiava prísne bezpečnostné a ekologické štandardy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať s ľuďmi a pre ľudí
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Pozitívny vzťah ku prírodnej kozmetike a kozmetike ako takej
Skúsenosti s líčením výhodou
Samostatnosť

SALES JOB je spojením vášne, skúsenosti a pozitívnej referencie na naše dlhoročné pôsobenie v oblasti predaja.

Chceme byť sprievodcami úspešnej kariéry v obchode pre všetkých ľudí, ktorí dnes nemajú skúsenosti v oblasti predaja, ale chcú byť predajcami alebo manažérmi predaja.

Ponúkame zmenu pre tých, ktorých dnešná práca nenapĺňa a možnosť kariérneho postupu pre obchodníkov s manažérskym potenciálom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Gercenova 3640/2
85101 Bratislava
ID: 2739750   Dátum zverejnenia: 11.8.2017