1 400 - 1 500 EUR

Senior obchodný zástupca

sales field force s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny predaj na TT Coop/CBA/Teta
• Podpora predaja
• Starostlivosť o klientov
• Vyhľadávanie nových zákazníkov
• Presadzovanie marketingových aktivít
• Zabezpečenie distribúcie značiek v maximálnej možnej miere
• Zabezpečenie vizibility značiek
• Odstránenie vypredanosti
• Umiestnenie propagačného materiálu
• Pravidelné spolujazdy s ostatnými OZ v teréne
• Skvalitnenie práce OZ (4P)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

70% fix, 30% bonusy

• práca na plný pracovný úväzok
• služobný telefón
• služobný notebook
• služobné vozidlo
• zázemie veľkej medzinárodnej spoločnosti

Chceli by ste pracovať pre známe značky ako Finish, Vanish, Lanza, Woolite, Airwick? Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do obchodného tímu pre Slovensko, ktorý povedie a bude motivovať seba a svojich kolegov, ku stále lepším výsledkom. Hľadáme niekoho, kto je organizačne schopný, nebojí sa výziev a rád komunikuje s ľuďmi. Hľadáme kolegu, ktorého baví hľadať nové obchodné partnerstvá a zároveň dokáže poskytnúť maximálnu podporu aj aktuálny partnerstvám a naviac mu vyhovuje, že strávi mnoho času na cestách a auto bude aj jeho kancelária.
V prípade Vášho záujmu nám pošlite štruktúrovaný životopis s motivačným listom v slovenskom jazyku.

Uchádzačov prosíme aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť ďalej spracovať

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len vybraní kandidáti. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.10.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Bydlisko v regióne
• Aktívna, dynamická, komunikatívna osobnosť s orientáciou na výsledky
• Vlastné skladové priestory (príručný sklad)
• Skúsenosti s obchodom minimálne 2 roky (TT/MT) FMCG
• Znalosť fungovanie predajní MT/TT
• Veľmi dobrá znalosť regiónu – celá SR
• Užívateľské znalosti práce s PC (Microsoft Word, Excel, internet)
• Aktívny šofér (platný vodičský preukaz skupiny B)
• Angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou

Sales field force s.r.o. je česko-slovenská full servisová agentúra založená v roku 2003. Medzi naše hlavné činnosti patria aktivity v oblasti merchandisingu, sales promotion, zberu dát, obchodných tímov, skladovania a logistiky POS/POP materiálov. Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

J. Murgaša 46
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Gyore
E-mail: poslať životopis
ID: 3019181   Dátum zverejnenia: 17.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   70% fix, 30% bonusy