1 300 - 1 400 EUR

District manager (regionálny manažér)

sales field force s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výber, vedenie a tréning merchandiserov (dokladačov)
• kontrola ich činnosti a kontrola vystavenia produktov
• komunikácia so zástupcami klienta a manažérmi prevádzok
• reporting

• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť profesionálneho rastu
• služobný telefón, tablet, vozidlo
• práca v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s významným podielom na trhu

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o spoluprácu.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o spoluprácu ďalej spracovať

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti; kontaktovaní budú len vybraní kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

• Bydlisko v regióne
• Aktívna, dynamická, komunikatívna osobnosť s orientáciou na výsledky
• Skúsenosti s obchodom minimálne 2 roky (TT/MT) FMCG
• Znalosť fungovania predajní MT/TT
• Veľmi dobrá znalosť regiónu
• Užívateľské znalosti práce s PC (Microsoft Word, Excel, internet)
• Aktívny šofér (platný vodičský preukaz skupiny B)

Sales field force s.r.o. je česko-slovenská full servisová agentúra založená v roku 2003. Medzi naše hlavné činnosti patria aktivity v oblasti merchandisingu, sales promotion, zberu dát, obchodných tímov, skladovania a logistiky POS/POP materiálov. Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

J. Murgaša 46
971 01 Prievidza
ID: 1800869   Dátum zverejnenia: 31.5.2019