District manager (regionálny manažér)

sales field force s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300Eur brutto (základ+bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výber, vedenie a tréning merchandiserov (dokladačov)
• kontrola ich činnosti a kontrola prevádzok
• komunikácia so zástupcami klientov a vedúcimi prevádzok
• reporting

• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť profesionálneho rastu
• služobný telefón, tablet, vozidlo
• práca v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s významným podielom na trhu

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis spolu so žiadosťou o spoluprácu.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o spoluprácu ďalej spracovať

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti; kontaktovaní budú len vybraní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s obchodom minimálne 2 roky (TT/MT) FMCG
• aktívna, dynamická, komunikatívna osobnosť s orientáciou na výsledky
• veľmi dobrá znalosť regiónu
• znalosti práce s PC (Microsoft Word, Excel, Outlook, internet)
• aktívny vodič (platný VP skupiny B)
• angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou

Sales field force s.r.o. je česko-slovenská full servisová agentúra založená v roku 2003. Medzi naše hlavné činnosti patria aktivity v oblasti merchandisingu, sales promotion, zberu dát, obchodných tímov, skladovania a logistiky POS/POP materiálov. Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

J. Murgaša 46
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Chmelina Marián
Tel.: +421911329406
E-mail: poslať životopis
ID: 1800869   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300Eur brutto (základ+bonusy)