Firemný doplňovač

sales field force s.r.o.

Bratislava, Malacky, Piešťany, Myjava, Banská Štiavnica, Medzilaborce, Gelnica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
2.70 - 3.00 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doplňovanie tovaru (potraviny, drogéria, kozmetika, nápoje)
- kontrola FIFO (rotácia tovaru, kontrola záruk)
- kontrola listingu
- kontrola správnosti cien
- kontrola vystavenia akciového tovaru
- komunikácia s vedúcimi predajní a zástupcami klientov
- reporting do firemného mobilného zariadenia

- práca v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s významným podielom na trhu.
- pohyblivá pracovná doba
- možnosť profesionálneho rastu
- technická podpora zo strany spoločnosti

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis. Do predmetu mailu je potrebné uviesť mesto v ktorom máte záujem o prácu.

Uchádzačov prosíme aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o spoluprácu ďalej spracovať.

Dopredu sa ospravedlňujeme ale vzhľadom k veľkému rozsahu inzerátu budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s dokladaním (nie je podmienka)
- fyzická zdatnosť
- flexibilita, zodpovednosť a komunikatívnosť
- pozícia je vhodná aj pre študentov, dôchodcov, ako brigáda

Sales field force s.r.o. je česko-slovenská full servisová agentúra založená v roku 2003. Medzi naše hlavné činnosti patria aktivity v oblasti merchandisingu, sales promotion, zberu dát, obchodných tímov, skladovania a logistiky POS/POP materiálov. Dlhodobo patríme k najvýznamnejším poskytovateľom uvedených služieb pre nadnárodné spoločnosti, ktoré sú lídrami vo svojich kategóriách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FIELD FORCE SK, spol. s.r.o.
J. Murgaša 46
971 01 Prievidza
ID: 1453218   Dátum zverejnenia: 23.8.2017