SSE, a.s. - obchodno / technický pracovník pre vykonávanie zákazníckej starostlivosti / Ružomberok

Sales Corp s. r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacmzda je závislá od pracovného pomeru a výkonu - v priemere je to 1700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktualizácia zákazníckej databázy SSE
- realizácia stretnutia so zákazníkmi na základe databázy SSE
- prideľovanie znížených cenníkov na energie
- pomoc zákazníkom s návratom do spoločnosti SSE
- poradenstvo pre zákazníkov SSE
- pracovný čas je od 13.30 h - 18.00 h
- miesto výkonu práce Ružomberok
- pomer práce, terén 70% - kancelária 30%

Získajte prácu u silného, spoľahlivého a tradičného dodávateľa energií na Slovensku s možnosťou participácie na zaujímavých a moderných
projektoch - OZE- ( solar, fotovolt )
Dovoľujeme si upozorniť vážených uchádzačov, že obsadzovaná pracovná pozícia je pre nášho autorizovaného partnera, ktorý ponúka nasledovné výhody:

- zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- firemné akcie – team building (rôzne kultúrne, športové a relaxačné
vyžitie)
- podpora zo strany SSE
- úplné know-how a  osobitý prístup
- všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce
- služobný automobil a telefón pre výkon práce

v prípade záujmu nám, prosím, pošlite životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Starostlivosť o zákazníkov

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia
prozákaznícky prístup
cieľavedomosť
prax v oblasti obchodu

Sales Corp s.r.o. pôsobí ako obchodná spoločnosť. V oblasti obchodu zastrešujeme priamy predaj v rámci celej SR.
Spolupracujeme so značkami ako:
Východoslovenská energetika a.s.
Stredoslovenská energetika a.s.
Slovenský plynárenský priemysel
ID: 4061651  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac