Grafik / DTP

Salamon Design, s. r. o.

Miesto práce
Pod Rovnicami, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava grafických podkladov pre print a online, od zalomenia knihy alebo katalógu, prípravy komplikovanej etikety do tlače, formátových mutácií online banerov až po farebné korekcie, retuš fotografií a aplikácie dizajn manuálov alebo kampaní pre našich rôznorodých klientov.

Príjemný malý kolektív „rodinného typu“:)
Atraktívne pracovné priestory a lokalita pri parku.

Hľadáme skúseného DTP operátora s myslou grafika, ktorého práca baví.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Salamon Design, s. r. o. je kreatívne grafické štúdio, ktoré sa zaoberá tvorbou značiek, grafických koncepcií a reklamných kampaní.
Pod značkou Salamon Design® ponúkame našim klientom nielen komplexný kreatívny servis od nápadu po realizáciu, ale aj vysoký komfort služieb a priateľský prístup.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3498878  Dátum zverejnenia: 22.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300