Account manager

Salamon Design, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
September
Mzdové podmienky (brutto)
1100+odmena podľa dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná koordinácia projektu. Tvorba kalkulácií, dohliadanie na termíny, rozpočet. Zodpovednosť za plnenie zadania na strane agentúry v kooperácií vstupov od klienta. Priama komunikácia s klientom od úvodného zadania, cez tvorbu návrhov až po záver projektu. Je fajn, ak ti tieto výrazy niečo hovoria: cmyk, pantone, rgb, jpg, pdf, eps, ai.

Práca v mladom a bezprostrednom kolektíve vo veľmi príjemnom prostredí hneď vedľa lesoparku. Ak náhodou nebeháš, tak nemusíš, ale v tomto prostredí určite začneš. Ak máš rád/rada design, chceš pracovať pre známe značky, ale nechceš stratiť mladosť vo fullserviske, sme pre teba ako stvorení. Osobný automobil na súkromné účely, IPhone, MacBook.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

kreativita, prispôsobivosť, samostatnosť, pracovitosť, výkonnosť pod stresom, zodpovednosť, sebamotivácia, flexibilita, organizovanosť, tímový hráč

Salamon Design, s. r. o. je kreatívne grafické štúdio, ktoré sa zaoberá tvorbou značiek, grafických koncepcií a reklamných kampaní.
Pod značkou Salamon Design® ponúkame našim klientom nielen komplexný kreatívny servis od nápadu po realizáciu, ale aj vysoký komfort služieb a priateľský prístup.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3462601  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100+odmena podľa dosiahnutého obratu