Masér / Masérka

SAKURAMI BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacOd 800eu brutto + prémie. Platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie masáži a telových procedúr v salóne krásy Sakurami v centre mesta Bratislava - v hoteli Park Inn.

Práca v medzinárodnej sieti salónov krásy
Služby salóna krásy za zamestnanecké ceny
Bonusy z predaja
Firemné akcie, teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Chuť učiť sa nové veci
Ochota pracovať
Zmysel pre poriadok

Sakurami je medzinárodná značka salónov krásy.
Veríme, že najlepší spôsob, ako vyzerať krásne, je vyzerať prirodzene. Ponúkame iba tie procedúry, ktoré zdôraznia Vašu prirodzenú krásu a nepoškodia Vaše zdravie.
Pracujeme iba so spoľahlivými profesionálnymi nástrojmi a produktami značiek, ako sú L'Oréal Professionnel, Kérastase, Dermalogica, Suda,Natinuel, Alterna, Balmain, Dyson, Maletti a ďalšie.
ID: 4460607  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac