Top Stylista

SAKURAMI BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiacOd 1600 Eur Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kaderníka - TOP STYLISTU! Práca v salóne krásy - kaderníctve, ktorá zahŕňa komplexné služby v oblasti starostlivosti o vlasy (strihanie, farbenie, melír,styling), poradenstvo a predaj výrobkov. Pracujeme so značkou L'Oréal a Kerastase.

Práca v medzinárodnej sieti salónov krásy
Služby salóna krásy za zamestnanecké ceny
Zahraničné stáže a bezplatné školenia
Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Skúsenosti aspoň 1 rok
Chuť učiť sa nové veci
Ochota pracovať

Sakurami je medzinárodná značka salónov krásy.
Veríme, že najlepší spôsob, ako vyzerať krásne, je vyzerať prirodzene. Ponúkame iba tie procedúry, ktoré zdôraznia Vašu prirodzenú krásu a nepoškodia Vaše zdravie.
Pracujeme iba so spoľahlivými profesionálnymi nástrojmi a produktami značiek, ako sú L'Oréal Professionnel, Kérastase, Dermalogica, Suda,Natinuel, Alterna, Balmain, Dyson, Maletti a ďalšie.
ID: 3614139  Dátum zverejnenia: 9.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiacOd 1600 Eur Brutto