Manikérka / Pedikérka do salónu krásy Sakurami Bratislava

SAKURAMI BRATISLAVA s.r.o.

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v salóne krásy Sakurami Bratislava v hoteli Park Inn by Radisson Danube.
Do nášho salónu hľadáme kolegyňu na pozíciu manikérka / pedikérka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Skúsenosti aspoň 1 rok
Chuť učit sa nové veci
Ochota pracovať

Sakurami je medzinárodná značka salónov krásy.
Veríme, že najlepší spôsob, ako vyzerať krásne, je vyzerať prirodzene. Ponúkame iba tie procedúry, ktoré zdôraznia Vašu prirodzenú krásu a nepoškodia Vaše zdravie. Pracujeme iba so spoľahlivými profesionálnymi nástrojmi a produktami značiek, ako sú L'Oréal Professionnel, Kérastase, Redken, Dermalogica, Suda, CND, Olaplex, Smith & Cult, Dyson, Maletti a ďalšie.

Rybné námestie 1
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Magdechová
Tel.: +421948806502
E-mail: poslať životopis
ID: 3571278  Dátum zverejnenia: 10.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac