Kvalitár / Laborant

SAKER, s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 1200€, mesačné odmeny do 300€. Mesačné odmeny, stravovanie na prevádzke za dotovanú cenu, 13. plat (podľa dosiahnutých hosp. výsledkov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kategorizácia kovových materiálov
- určovanie chemizmu, kvality, vlhkosti a zloženia kovového odpadu
- obsluha váhy a vážneho systému
- práca v podnikovom informačnom systéme QI
- organizácia príjmu a výdaja materiálu
- chemické rozbory materiálov analytickými prístrojmi
- obsluha meracích prístrojov a laboratórnych prístrojov - spektrometrov

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- koncoročné odmeny (podľa hospodárskeho výsledku)
- všetky preukazy a kvalifikačné školenia zabezpečuje zamestnávateľ
- jednozmenná prevádzka

Svoje žiadosti spolu životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu. Súhlasím (s možnosťou odvolania súhlasu) so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti. Poskytovanie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Žiadosti označte popisom KVALITÁR/LABORANT Horný Hričov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Termín nástupu je možný ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopná znalosť práce na PC
- riadiace schopnosti
- ochota pracovať nadčas
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam

Spoločnosť SAKER, s. r. o. je moderná medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2001. Orientuje sa na výkup, triedenie, spracovanie a obchodné činnosti spojené s kovovými odpadmi, čo významným spôsobom ovplyvňuje životné prostredie. Niekoľkonásobná recyklácia toho istého kovového odpadu sa stáva samozrejmosťou dnešnej doby. Naša spoločnosť odborným spôsobom zabezpečí spracovanie kovových odpadov, čo je posledný stupeň pred tepelným zhodnotením veľmi širokého spektra kovov. Oslovila Vás naša ponuka? Prihláste sa, čakáme na Váš životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4752449  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac