Personalista

SAKER, s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
01.07.2022
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1 000 - 1 500 EUR/mesiac Základná mzda 1000€ + mesačná odmena platu do 500€ (podľa stupňa kvalifikácie a praxe). Koncoročné odmeny (podľa obchodných výsledkov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denná komunikácia so všetkými oddeleniami v spoločnosti
- Spracovanie podkladov ku mzdám, komunikácia a iné administratívne práce súvisiace s personalistikou a BOZP
- Evidencia prepravných faktúr
- Samostatné účtovanie pridelených oblastí v súlade s legislatívou a internými postupmi spoločnosti
- Príprava vybraných podkladov k mesačnej uzávierke spoločnosti
- Spracovanie a triedenie došlej pošty
- Administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

- Možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej a rýchlo rastúcej nadnárodnej spoločnosti
- Zaujímavé finančné ohodnotenie (mesačné odmeny podľa kvalifikácie a odvedenej práce)
- 13. plat
- Stabilné a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť kariérneho rastu

Svoje žiadosti spolu životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na doleuvedenú emailovú adresu. Súhlasím (s možnosťou odvolania súhlasu) so spracovaním a uchovaním osobných údajov v spoločnosti. Poskytovanie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Žiadosti označte popisom Personalista.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Termín nástupu ihneď, alebo môže byť predmetom dohody, nie je striktne daný.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť účtovnej, daňovej a mzdovej legislatívy
- Chuť učiť sa nové veci
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť podvojného účtovníctva v rozsahu pridelenej agendy
- SAP – výhodou
- Komunikatívnosť
- Trpezlivosť
- Flexibilita
- Vysoká miera samostatnosti
- Sebaistota
- Schopnosť znášať stres
- Analytické myslenie

Spoločnosť SAKER, s. r. o. je moderná medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2001. Orientuje sa na výkup, triedenie, spracovanie a obchodné činnosti spojené s kovovými odpadmi, čo významným spôsobom ovplyvňuje životné prostredie. Niekoľkonásobná recyklácia toho istého kovového odpadu sa stáva samozrejmosťou dnešnej doby. Naša spoločnosť odborným spôsobom zabezpečí spracovanie kovových odpadov, čo je posledný stupeň pred tepelným zhodnotením veľmi širokého spektra kovov. Oslovila Vás naša ponuka? Prihláste sa, čakáme na Váš životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4340926  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac