Vodič nákladných vozidiel skupiny C, E

SAKER, s.r.o.

Miesto práce
Horný Hričov
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda brutto: 750€ + variabilná zložka mzdy do 233€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič nákladného vozidla auto + príves
- preprava kontajnerov s kovovým šrotom
- obsluha hydraulického naťahováku kontajnerov (preukaz obsluhy ZZ zabezpečí zamestnávateľ)

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- 13. plat
- stravovanie vo firemnej jedálni za dotovanú cenu resp. diéty
- víkendy a sviatky voľné
- jazdy len v rámci SR - ČR

Svoje žiadosti spolu životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. zasielajte na doleuvedenú emailovú adresu. Žiadosti označte popisom VODIČ Horný Hričov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Termín nástupu môže byť predmetom dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske výhodou

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- chuť pracovať a učiť sa novým veciam

Spoločnosť SAKER, s. r. o. je moderná medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 2001. Orientuje sa na výkup, triedenie, spracovanie a obchodné činnosti spojené s kovovými odpadmi, čo významným spôsobom ovplyvňuje životné prostredie. Niekoľkonásobná recyklácia toho istého kovového odpadu sa stáva samozrejmosťou dnešnej doby. Naša spoločnosť odborným spôsobom zabezpečí spracovanie kovových odpadov, čo je posledný stupeň pred tepelným zhodnotením veľmi širokého spektra kovov. Oslovila Vás naša ponuka? Prihláste sa, čakáme na Váš životopis.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3437145  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda brutto: 750€ + variabilná zložka mzdy do 233€