Saint Gobain logo Isover logo Ecophon logo PAM logo Rigips logo Sekurit logo Weber logo V-System logo

Manipulačný pracovník vo výrobe polystyrénu - mzda 935€*

Miesto výkonu práce:

Vlárska 22, Trnava

Typ pracovného pomeru:

plný úväzok

Mzda:

813 EUR/mesiac* vrátane 15% mesačného bonusu po skúšobnej dobe, 13.plat + ďalšie príplatky

Čo bude tvojou úlohou?

Hľadáme kolegu na sezónnu prácu na obdobie zvýšených objednávok do výrobného závodu Isover v Trnave, Vlárska 22  - výroba polystyrénu.
Pracovná náplň:

• Odkladanie polystyrénových balíkov a dosiek z výrobnej linky,
• Triedenie a recyklácia použitého polystyrénu,
• Iné pomocné práce podľa požiadaviek zamestnávateľa,
• Práca na 2 zmeny: 06.00-14.00, 14.00-22.00.

Aké sú naše požiadavky?

• Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť,
• Samostatnosť pri práci,
• Ochota pracovať na zmeny,
• Spoľahlivosť,
• Flexibilita,
• Zmysel pre tímovú spoluprácu,
• Dodržiavanie všetkých podnikových postupov.

Čo ti vieme ponúknuť?

Saint-Gobain dbá, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:

• príjemné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti s rodinnou atmosférou
• pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru
• odmenu pri životnom jubileu 250€
• odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
• príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
• príspevok pri narodení dieťaťa 250€
• príspevok na rekreáciu do výšky 275€
• príspevok na stravu v hodnote 6,50€/deň (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€/deň)
• úrazové a životné poistenie MetLife platné 24/7
• možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
• nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
• kartu Multisport
• 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
• odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
• kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
• podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain
• podporu mladých talentov v programe Young Talents
• firemné raňajky
• Dni zdravia
• teambuildingové aktivity
• vianočný večierok
• vitamínové balíčky
• pitný režim a kávu zdarma

Kontakt

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Vojtíková
Tel.: +421903444199
E-mail: poslať životopis

Miesto výkonu práce

ID: 4792997  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 813 EUR/mesiac