Saint Gobain logo Isover logo Ecophon logo PAM logo Rigips logo Sekurit logo Weber logo V-System logo

Výrobný pracovník - Mzda od 1133€/brutto*+ náborový bonus do 600€

Miesto výkonu práce:

Stará Vajnorská 139, Bratislava

Typ pracovného pomeru:

plný úväzok

Mzda:

1 030 - 1 200 EUR/mesiac(vrátane 10% mesačného bonusu a 13.platu), + ďalšie príplatky

Čo bude tvojou úlohou?

Hľadáme  kolegu, ktorý má záujem o dlhodobú prácu v závode Weber na Starej Vajnorskej v Bratislave -  výroba omietkových zmesí (stavebníctvo).

Náplň práce:
• obsluha výrobnej linky na výrobu omietkových zmesí,
• zabezpečenie prísunu a výmeny materiálu na výrobnú linku,
• vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov,
• označovanie a balenie výrobkov,
• starostlivosť o čistotu strojov a zariadení,
• práca na 1-2 zmeny,
• nástup možný ihneď,
• náborový príspevok do výšky 600€
• zabezpečené parkovanie pre zamestnancov v areáli spoločnosti.

Aké sú naše požiadavky?

• zodpovedný a aktívny prístup k práci,
• prax vo vedení VZV výhodou,
• spoľahlivosť,
• samostatnosť,
• flexibilita,
• tímový hráč.

Čo ti vieme ponúknuť?

Saint-Gobain dbá na to, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:

náborový príspevok do výšky 600€
príspevok na stravu v hodnote 6€/deň (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€/deň)
príjemné pracovné prostredie
príspevok pri narodení dieťaťa 250€
príspevok na rekreáciu do výšky 275€
úrazové a životné poistenie
možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
kartu Multisport
100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain
podporu mladých talentov v programe Young Talents
firemné raňajky
Dni zdravia
teambuildingové aktivity
vianočný večierok
vitamínové balíčky
pitný režim a kávu zdarma

Kontakt

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Štefunková
E-mail: poslať životopis

Miesto výkonu práce