Saint Gobain logo Isover logo Ecophon logo PAM logo Rigips logo Sekurit logo Weber logo V-System logo

Referent logistiky

Miesto výkonu práce:

Stará Vajnorská 139, Bratislava

Typ pracovného pomeru:

plný úväzok

Mzda:

Od 1 150 EUR/mesiac+ 10% mesačné prémie a ostatné benefity, konečná výšky mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Čo bude tvojou úlohou?

Do nášho skladu na Starej Vajnorskej 139 (závod Weber) prijmeme nového kolegu/kolegyňu na oddelenie logistiky.

Tvojou náplňou práce bude:

• príjem materiálu do interného systému
• udržiavanie skladových zásob v systéme
• príprava podkladov k pravidelným inventúram
• zadávanie a spracovávanie objednávok na prepravu v internom systéme
• príprava nakládkových listov
• vystavovanie dokladov potrebných pre vydanie a naloženie tovaru (CMR, DL)
• spracovávanie a riešenie reklamácií za dopravu
• úzka spolupráca s kolegami v tíme
• zastupovanie kolegov na exporte (objednávanie a koordinácia prepravy v rámci SR)

Staň sa súčasťou Saint-Gobain na Slovensku!

Aké sú naše požiadavky?

• prax min. 2 roky na podobnej pozícii v sklade/logistike,
• znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook),
• znalosť programu SAP veľkou výhodou,
• znalosť cudzieho jazyka výhodou,
• organizačné a komunikačné schopnosti,
• samostatnosť,
• aktívny a zodpovedný prístup k práci,
• dôslednosť a spoľahlivosť, zmysel pre detail.

Čo ti vieme ponúknuť?

• príjemné pracovné prostredie
• stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie
• pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru
• odmenu pri životnom jubileu 250€
• odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
• príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
• príspevok pri narodení dieťaťa 250€
• príspevok na rekreáciu do výšky 275€
• príspevok na stravu v hodnote 6€/deň (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€/deň)
• úrazové a životné poistenie 24/7
• možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
• nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
• kartu Multisport
• 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
• odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
• kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
• podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain
• podporu mladých talentov v programe Young Talents
• firemné raňajky
• Dni zdravia
• teambuildingové aktivity
• vianočný večierok
• vitamínové balíčky
• pitný režim a kávu zdarma

Kontakt

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Štefunková
E-mail: poslať životopis

Miesto výkonu práce