Špecialista technickej podpory Saint-Gobain
(Ref. č.: A1073)

Čo bude tvojou úlohou?

Máš technické myslenie, si komunikatívny a vyznáš sa v stavebných materiáloch?
Staň sa súčasťou oddelenia technickej podpory v Saint-Gobain.

Tvojou náplňou práce na tejto pozícii bude:

  • Poskytovanie technického poradenstva pre majiteľov rodinných domov a bytov, pomoc pri hľadaní a navrhovanie správnych riešení pri výstavbe alebo rekonštrukcii prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu,
  • Komunikácia so zákazníkmi za účelom pochopenia problému a navrhnutia optimálneho riešenia,
  • Poskytovanie poradenstva pri návrhu a realizácii tepelnoizolačných riešení, fasádnych a interiérových omietok, sadrokartónových riešení, navrhovanie akustických opatrení využitím produktov a riešení divízií Isover, Rigips a Weber,
  • Práca s digitálnymi nástrojmi spoločnosti za účelom komplexného poradenstva, verifikácie navrhovaných riešení či nápočtu potrebných systémových komponentov,
  • Práca na zdokonaľovaní a vývoji digitálnych výpočtových nástrojov,
  • Sprostredkovanie a nasmerovanie komunikácie na distribučných partnerov a realizačné partnerské firmy,
  • Participácia a pomoc pri tvorbe technickej dokumentácie.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou Saint - Gobain na Slovensku!
www.saint-gobain.sk

Aké sú naše požiadavky?

  • absolvent SŠ s relevantnou praxou v oblasti stavebníctva alebo absolvent VŠ technického zamerania (stavebníctvo, architektúra apod.),
  • všeobecné znalosti z oblasti realizácie stavieb bytových/rodinných domov, akustiky, teplotechniky a
protipožiarnej ochrany,
  • prehľad o stavebných produktoch a materiáloch dostupných na trhu,
  • technické myslenie,
  • silný prozákaznícky prístup,
  • znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej úrovni,
  • znalosť práce s AutoCAD, ArchiCAD a Revit veľkou výhodou,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni (prevažne v písomnej forme),
  • proaktívne a analytické myslenie,
  • vysoká miera rozhodovania,
  • zodpovednosť,
  • zmysel pre detail.

Čo ti vieme ponúknuť?

Saint-Gobain dbá o to, aby sa naši zamestnanci cítili pri práci komfortne, preto im ponúkame:

  • príjemné pracovné prostredie
  • stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie
  • odmenu pri životnom jubileu 250€
  • odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
  • príspevok pri narodení dieťaťa 250€
  • príspevok na rekreáciu do výšky 275€
  • stravné lístky v hodnote 5€ (zamestnanec si prispieva na hodnotu lístka 1€)
  • úrazové a životné poistenie platné 24/7
  • možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
  • príspevok na DDS – 3.pilier
  • nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
  • kartu Multisport
  • 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
  • odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
  • kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
  • podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain
  • podporu mladých talentov v programe Young Talents
  • firemné raňajky
  • Dni zdravia
  • teambuildingové aktivity
  • vianočný večierok
  • vitamínové balíčky
  • pitný režim a kávu zdarma
Miesto výkonu práce:
Stará Vajnorská 139, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Typ pracovného pomeru:
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzda:
Od 1 400 EUR/mesiac+ bonusová zložka mzdy do 10%, konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta
Kontakt:
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Štefunková
E-mail: poslať životopis
ID: 4337292  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac