Poradíme Vám?

Výrobný pracovník so mzdou od 950€/brutto*
(Ref. č.: A1062)

Čo bude tvojou úlohou?

Staň sa súčasťou nášho tímu v závode Glassolutions v Nitre. Tvojou náplňou práce bude:

  • samostatná obsluha technických zariadení na spracovanie skla,
  • sledovanie výrobného procesu a zabezpečenie dodržiavania technologického postupu,
  • pravidelná kontrola kvality spracovávaného materiálu ako aj hotových medziproduktov a produktov (podľa zaradenia na linke),
  • vedenie požadovaných výrobných záznamov,
  • udržiavanie čistoty pracoviska,
  • vykonávanie všetkých činností nevyhnutných na chod určeného zariadenia vrátane prísunu a výmeny materiálu, nastavovanie strojov,
  • práca na 2 zmeny (6.00-14.00, 14.00-22.00),
  • miesto výkonu práce - Levická 3, Nitra.
* z toho základná zložka mzdy 604 €/brutto + 150€ mesačný dochádzkový bonus + 150-200€ mesačný výkonnostný bonus

Aké sú naše požiadavky?

  • manuálna zručnosť,
  • chuť a ochota pracovať,
  • ochota pracovať na zmeny,
  • schopnosť a snaha učiť sa nové postupy,
  • rešpektovanie pravidiel systému výroby, bezpečnosti a organizácie práce.

Čo ti vieme ponúknuť?

Saint-Gobain dbá na to, aby sa naši zamestnanci cítili pri vykonávaní svojej práce komfortne, preto im ponúkame:

  • stabilnú prácu a motivujúce finančné ohodnotenie
  • pracovnú zmluvu do kmeňa od začiatku pracovného pomeru
  • odmenu pri životnom jubileu 250€
  • odmenu pri pracovnom jubileu od 150€ do 1000€
  • príspevok pri svadbe zamestnanca 250€
  • príspevok pri narodení dieťaťa 250€
  • príspevok na rekreáciu do výšky 275€
  • chutné obedy vo vlastnej jedálni
  • úrazové a životné poistenie platné 24/7
  • možnosť investovať do kapitálu spoločnosti s 50% príspevkom zamestnávateľa
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
  • nákup stavebného materiálu za zvýhodnené zamestnanecké ceny
  • kartu Multisport
  • 100% hradenú PN pri hospitalizácii zamestnanca počas prvých 10 dní
  • odmeny pri úspechoch a dobrých finančných výsledkoch spoločnosti
  • kompletné zaškolenie, rozvoj a kariérny rast
  • podporu kariérneho rastu a internej mobility v rámci skupiny Saint-Gobain
  • Dni zdravia
  • vianočný večierok
  • vitamínové balíčky
  • pitný režim a kávu zdarma
Miesto výkonu práce:
Nitra
Typ pracovného pomeru:
plný úväzok
Mzda:
950 EUR/mesiac* vrátane mesačného dochádzkového bonusu 150 € a mesačného výkonnostného bonusu vo výške 150-200 €
Kontakt:
Kontaktná osoba: Zuzana Štefunková
E-mail: poslať životopis
Nitra
ID: 4211307  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac