Zubný lekár

SAIDA STOM, s.r.o.

Miesto práce
Poliklinika, Starohájska 2, Trnava-Družba
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacMzda- 40% z obratu (aj poisťovne) v superhrubom, 13,14 plat, hradené školenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zubného lekára.
Poskytovanie stomatologickej starostlivosti - diagnostika, plánovanie terapie a jej realizácia.

Priateľsky kolektív - sme kamarátky , Mzda 40% v obratu v superhrubom.+13,14 plat, hradené školenia, práca s stomatologickymi lupami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubný lekar

Sme moderna zubná klinika s dvomi ambulanciami a ambulanciou dentálnej hygieny. Mladý kolektív-kamarátky vzájomne si pomáhame.
ID: 4441764  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac