Práca v pekárni pri výrobe sušienok v Holandsku, od 12.39 Eur/hodina, Práca v 2 zmenách nástup ihneď! Iba pre pánov !

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Veenendaal, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,39 - 18,59 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás pracovať v pekárni? Ak áno, máme pre Vás ideálnu pracovnú ponuku.

Ako pomocný pracovník vo výrobe ste zodpovedný za podporu pekárov pri ich práci. To zahŕňa pomoc s prípravou cesta podľa receptu, nastavovanie rôznych strojov a ďalšie činnosti podľa potreby. Ďalej budete manipulovať s plechmi na pečenie - vyberiete ich z pece, vložíte ich do vozíka a naopak. Plechy na pečenie a manipulácia s nimi môže byť ťažšia, z tohto dôvodu je táto práca iba pre pánov.

Požiadavky na zamestnancov:
  • skúsenosť s podobným typom práce alebo vo výrobe
  • presnosť, motivácia a ochota učiť a osvojiť si nové výrobné postupy
  • schopnosť pracovať pod tlakom a počas meniacich sa podmienok

Mzdové ohodnotenie:

  • základná hodinová mzda 12.39 Eur/hodina
  • príplatky za prácu vo večerných zmenách, za nadčasy a v sobotu
  • nadčasy sú ohodnotené 25% príplatkom a práca v sobotu 50% príplatkom

Holandská pracovná zmluva
  • ročne 25 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
  • poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
  • naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Naším partnerom je firma, ktorá kedysi začínala ako autentická pekáreň s vlastnou predajňou, ktorá sa za posledných 20 rokov rozrástla na veľkú priemyselnú pekáreň. Spoločnosť uprednostňuje kvalitu a bezpečnosť, a preto má certifikáciu BRC a IFS.
Vo fabrike pracuje viac ako tridsať motivovaných kolegov. Šťastie v práci a vnútorná motivácia vás a vašich kolegov sú dôležitou súčasťou základných hodnôt tejto spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba

Počet rokov praxe

1

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4553847  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12,39 EUR/hod.