Práca v sklade s autosúčiastkami - Alphen aan den Rijn, Holandsko, 14 Eur/hodina

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Alphen aan den Rijn, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou bude práca v sklade s autosúčiastkami - order picking s použitím skenera.
Práca je vhodná pre pánov, nakoľko sa manipuluje aj s ťažšími autosúčiastkami
Práca sa realizuje prevažne v jednozmennej prevádzke, občas sú možné nadčasy
Výhodou je aj prax a predchádzajúca práca na VZV
Komunikatívna úroveň angličtiny je výhodou

BONUS: 1000 € brutto pre všetkých nových zamestnancov s vlastným ubytovaním a 300 € brutto pre všetkých nových zamestnancov využívajúcich naše ubytovanie.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte!

Holandská pracovná zmluva
  • ročne 24 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
  • poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
  • naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naším partnerom je vysoko špecializovaný dodávateľ autodielov, ktorý už roky plní logistické výkony a výzvy v tomto sektore. Jeho charakteristikou je rýchle dodanie, efektívne automatizované systémy, zákaznícky orientovaní priateľskí zamestnanci s odbornosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika

Počet rokov praxe

1

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Vodičský preukaz kategórie B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4494165  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.