Mechanik / Údržbár strojov - práca v Holandsku - od 1.2.2021

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Heeswijk, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ---- V momentálnej pandemickej situácii, vieme zamestnať uchádzačov pokiaľ sa nachádzajú len na území Holandska alebo majú negatívny PCR test nie starší ako 72h. od nástupu do práce !! ----

Práca spočíva hlavne v montáži a demontáži strojov na spracovanie plastov a extrúznych liniek. Uvádzanie strojov / liniek do prevádzky a umiestňovanie strojov do spoločností. Práce sa vykonávajú hlavne v hale spoločnosti, ale niekedy môže byť inštalácia stroja aj priamo na prevádzke zákazníka.

Vyžadujú sa skúsenosti s napríklad :

Revíznymi prácami / montážou ložísk, revízie vzduchových a hydraulických valcov, zváranie MIG a elektródami, frézovaním, ľahké elektrotechnické práce ako napr. pripojenie elektromotora.
Každá skúsenosť kandidátov bude posudzovaná individuálne.

Anglický alebo Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je nevyhnutný
Uverejnená mzda je základná - zohľadňujú sa však skúsenosti uchádzača

  • Holandská pracovná zmluva
  • ročne 24 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
  • poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
  • naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa venuje opravám strojov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4022864  Dátum zverejnenia: 19.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.