Balenie-expedícia produktov-12.00€ - 24.00€ / hod. - práca v Holandsku, nástup ihneď

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Zaandam, Holandsko
Termín nástupu
03.04.23
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 24 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukladanie mäsa do plastových boxov. Balenie - expedícia produktov.
Práca v potravinárskom priemysle - v chladnom prostredí pre zachovanie čerstvosti.

Nutná komunikácia v anglickom alebo poľskom jazyku!

Práca je na zmeny :

od 18:00 - 22:00 je príplatok 135% = 16.20€ / hod.
od 00:00 - 06:00 je príplatok 150% = 18.00€ / hod.
sobota celý deň +145% = 17.40€ / hod.
sobota večer +190% = 22.80€ / hod.
sobota v noci +200% = 24.00€ / hod.

✨BONUS ✨
1 000 € v hrubom pre všetkých nových zamestnancov s vlastným bytom
a 300 € v hrubom pre všetkých nových zamestnancov využívajúcich naše ubytovanie.

  • Holandská pracovná zmluva
  • ročne 25 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
  • naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba potravin

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou v potravinárskej výrobe a znalosť anglického alebo poľského jazyka.

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4008453  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.