Pomocný pracovník v sklade - práca len pre ženy - Holandsko

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Eindhoven, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac10,30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o veľmi ľahkú prácu ktorá je určená hlavne pre ženy ktoré vedia komunikovať v anglickom jazyku. Práca je na oddelení vráteného tovaru pre spoločnosť Zalando.

Vašou náplňou teda bude rozbaľovanie tovaru ktorý sa vráti od zákazníka internetového obchodu - ide hlavne o oblečenie a topánky. Následná jeho kontrola a dokumentácia.

Práca je na 40h. týždenne.
Pondelok - Piatok.
Práca na dve zmeny.

  • holandská pracovná zmluva
  • výplaty týždenne
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
  • turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
  • prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad pre internetový obchod Zalando.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 3701751  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiac10,30