1 873 - 2 531 EUR

Pracovník v sklade - aj pre absolventov - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
20.05.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade pre najväčšiu sieť supermarketov v Holandsku!
Práca je vhodná najmä pre absolventov z dôvodu mladého kolektívu. Pracovník bude pracovať najmä s hlasom ovládaným systémom ktorý je v angličtine - preto znalosť jazyka je nutná.

Pracuje sa 8 hodín na 3 smeny. Možnosť práce nadčas (príplatok 140%)
Pracovná doba : Pondelok - Piatok / Možnosť pracovať aj v Sobotu (príplatok 135%) a v Nedeľu (príplatok 200%).
Presná kalkulácia Vášho platu je možná pri pohovore.

Možnosť zamestnania aj pre páry.

- holandská pracovná zmluva
- výplaty týždenne (každý štvrtok)
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
- turnusy 8 týždňov
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis.
Vybraného uchádzača budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Náš klient pôsobí v oblasti obchodu už 130 rokov a je najväčším reťazcom supermarketov v celom Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky !

Naše profesie sú zo širokého spektra všetkých technických profesií od automechanikov, cez čalúnnikov, brúsičov, technikov, montérov, zváračov až po profesie ako sú zlievači, či CNC programátori. Dodržiavame najvyššie štandardy kvality práce potvrdené holandskými kontrolnými orgánmi. Zamestnávame technický personál na celom území Holandska. Dávame prácu ľuďom, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle, či už sú to zvárači, zlievači, jadrári alebo hoci aj obsluha linky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hríbiková
Tel.: 00421 915 395 436
E-mail: poslať životopis
ID: 3671500   Dátum zverejnenia: 17.5.2019