1 800 - 1 880 EUR

Výrobný pracovník - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného pracovníka pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou dverí a okien - drevárska výroba.

Náplň práce by spočívala v osádzaní skla do drevených rámov, brúsení a taktiež lepení drevených častí (lepidlom alebo iným spojom). Potrebná je zručnosť s náradím a schopnosť čítať technickú dokumentáciu.

Nevyhnutnosťou je komunikácia v anglickom jazyku a vodičský preukaz. Možnosť práce nadčasov, príplatok 150%.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

10,87 € + 0,36 ADV / hod.

- holandská pracovná zmluva
- výplaty týždenne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
- turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Zamestnancov hľadáme na rôzne zamestnania v rôznych fabrikách..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

drevársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Sagius Uitzenders predstavuje neobyčajnú agentúru pre flexi pracovníkov, ktorá využíva množstvo nadobudnutých skúseností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hríbiková
Tel.: 00421 915 395 436
E-mail: poslať životopis
ID: 3593585   Dátum zverejnenia: 21.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10,87 € + 0,36 ADV / hod.