Operátor výroby - Automobilový priemysel! Vhodné aj pre ženy! Zabezpečené ubytovanie, Zabezpečená doprava, Turnusy, Mzda od 1850€ v čistom!

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
05.09.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na montážnej linke pre automobilovú spoločnosť.
Na linke sa montujú dvere, interiér, svietidlá, elektrické káble...atď
Na oboch stranách sú zvyčajne 2 pracovníci.

Aby bola práca pre pracovníka komfortná musí spĺňať výšku od 165cm do 195cm !

Pracá na jednu smenu. Týždenne 44,2 hod.

- holandská pracovná zmluva
- výplaty týždenne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
- turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch

Výberové konanie sa bude realizovať formou testu v cudzom jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pre ktorú je pozícia určená vyrába BMW X1 a modely MINI.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Naše profesie sú zo širokého spektra všetkých technických profesií od automechanikov, cez čalúnnikov, brúsičov, technikov, montérov, zváračov až po profesie ako sú zlievači, či CNC programátori. Dodržiavame najvyššie štandardy kvality práce potvrdené holandskými kontrolnými orgánmi. Zamestnávame technický personál na celom území Holandska. Dávame prácu ľuďom, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle, či už sú to zvárači, zlievači, jadrári alebo hoci aj obsluha linky, vždy sa niečo nájde. Pokiaľ ste „fachman“, dajte nám vedieť a niečo vymyslíme.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sagius Uitzenders B.V.
Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko
ID: 3447923   Dátum zverejnenia: 28.8.2018