2 200 - 2 400 EUR

Operátor výroby - Automobilový priemysel - Vhodné aj pre ženy! Mzda od 1850€ v čistom!

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
16/23.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozor práca na 6 až 8 týždňov iba !
Práca na montážnej linke pre automobilovú spoločnosť.

Na linke sa montujú dvere, interiér, svietidlá, elektrické káble...atď
Na oboch stranách sú zvyčajne 2 pracovníci.

Aby bola práca pre pracovníka komfortná musí spĺňať výšku od 165cm do 195cm !

Práca na 2 smeny. Týždenne 39,2 hod.
Nutná komunikácia v Anglickom alebo Nemeckom jazyku!

- holandská pracovná zmluva
- výplaty týždenne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
- turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch

Výberové konanie sa bude realizovať formou testu v cudzom jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pre ktorú je pozícia určená vyrába BMW X1 a modely MINI.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Sagius Uitzenders predstavuje neobyčajnú agentúru pre flexi pracovníkov, ktorá využíva množstvo nadobudnutých skúseností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hríbiková
Tel.: 00421 915 395 436
E-mail: poslať životopis
ID: 3447923   Dátum zverejnenia: 9.9.2019