12 - 12,91 EUR/hod.

Zlievarenský Pracovník - 400€ netto týždenne ! Práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
15.4.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka ktorý je ochotný sa zaučiť na pozíciu na odlievacej linke v zlievarni.
Skúsenosti v strojárskom priemysle - potrebné

Komunikatívna Angličtina alebo Nemčina je nutná!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

10,43,- € netto / hod. vrátane ubytovania

- holandská pracovná zmluva
- výplaty týždenne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
- turnusy 8 týždňov + 1 týždeň dovolenka
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Práca je v stredne veľkom podniku na výrobu kovových odliatkov, väčšinou pre automobilovú výrobu a výrobu poľnohospodárskych strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinárska výroba, spracovanie mäsa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v strojárskej výrobe.

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky !

Naše profesie sú zo širokého spektra všetkých technických profesií od automechanikov, cez čalúnnikov, brúsičov, technikov, montérov, zváračov až po profesie ako sú zlievači, či CNC programátori. Dodržiavame najvyššie štandardy kvality práce potvrdené holandskými kontrolnými orgánmi. Zamestnávame technický personál na celom území Holandska. Dávame prácu ľuďom, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle, či už sú to zvárači, zlievači, jadrári alebo hoci aj obsluha linky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hríbiková
Tel.: 00421 915 395 436
E-mail: poslať životopis
ID: 3431324   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   10,43,- € netto / hod. vrátane ubytovania