Operátor strojov vo výrobe - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika, Holandsko, Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
od 9,0€ a viac... / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárskom priemysle vo výrobnom závode v Holandsku
- obsluha strojov a zariadení
- dielenské práce
- možnosť zaučenia

- kariérny rast
- holandská pracovná zmluva
- turnusy
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- uvedená mzda je v čistom už po odvode zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania (max. 30 min)
- zabezpečená doprava medzi SK a NL

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť vyrába produkty do automobilového priemyslu, poľnohospodárskych a priemyselných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naše profesie sú zo širokého spektra všetkých technických profesií od automechanikov, cez čalúnnikov, brúsičov, technikov, montérov, zváračov až po profesie ako sú zlievači, či CNC programátori. Dodržiavame najvyššie štandardy kvality práce potvrdené holandskými kontrolnými orgánmi. Zamestnávame technický personál na celom území Holandska. Dávame prácu ľuďom, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle, či už sú to zvárači, zlievači, jadrári alebo hoci aj obsluha linky, vždy sa niečo nájde. Pokiaľ ste „fachman“, dajte nám vedieť a niečo vymyslíme.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sagius Uitzenders B.V.
Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Schwarzbacher
Tel.: +421 905 897 539
E-mail: poslať životopis
ID: 3098648   Dátum zverejnenia: 14.11.2017