Zvárač - Práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 12,75,-€ / hod. Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme štátnych zváračov pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou rôznych konštrukcií a zostáv (kútové zvary, stupačky, zábradlia.... atď) Zvára sa metódou 135 a 136. Výkon práce je na zváracej dielni.

  • holandská pracovná zmluva
  • turnusy (8 týždňov + 1 týždeň dovolenka)
  • ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
  • uvedená mzda je v čistom už po odvode zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
  • zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania (max. 30 min)
  • zabezpečená doprava medzi SK a NL

Pri zasielaní Vášho životopisu, prosím pošlite aj zvárací certifikát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť má viac ako 40 rokov skúseností v oblasti ocele a zinkovania pre rezidenčnú a nebytovú výstavbu. Konštrukcie a zostavy sa vyrábajú zo všetkých typov konštrukčnej ocele, ako aj montáže. Riešenie od tenkých plechov až po kompletné oceľové konštrukcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka je potrebné na komunikatívnej úrovni.

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 2906186  Dátum zverejnenia: 22.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 12,75,-€ / hod. Netto