Zvárač MIG/MAG

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
15.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
9- 10,-€ / hod. / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie pod tavidlom pre konštrukcie
  • zvárajú sa veľké konštrukcie, ktoré tvoria diaľkové siete na dodávanie elektriny (stožiare)
  • Hľadame finálnych zváračov a skladačov.
  • Výkon práce je v hale.
  • Pred vycestovaním nutnosť prejsť testom zvárania pri polohe 135 FW PF a BW
PF A10 v troch vrstvách.

Práca v stabilnej, rastúcej rodinnej firme v Holandsku. Príplatky za smennosť. Zaistené ubytovanie, poistenie, doprava do a z práce, lekárske ošetrenie, zubná starostlivosť, celková podpora prostredníctvom slovenského koordinátora, 8 týždňové cykly. Žiadne poplatky.

Uchádzačov ktorí spĺňajú kritériá budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zamestnávame technický personál na celom území Holandska. Dávame prácu ľuďom, ktorí sa naozaj vyznajú vo svojom remesle, či už sú to zvárači, zlievači, jadrári alebo hoci aj obsluha linky, vždy sa niečo nájde. Pokiaľ ste „fachman“, dajte nám vedieť a niečo vymyslíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárenský priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2546565  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9- 10,-€ / hod. / netto