Obchodný zástupca pre firmu SAGANSPORT (športový Sektor)

SAGANSPORT s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte za sebou svoje prvé skúsenosti v oblasti obchodu alebo ste v tejto oblasti už expertom? Orientujete sa dobre v stavebnom či športovom odvetví? Sme spoločnosť, ktorá pôsobí v sektore „šport“ (budovanie multifunkčných ihrísk, detských ihrísk a fit parkov) a máme za sebou veľa úspešných projektov v rôznych mestách, obciach a školách. Pre náš tím predaja týchto služieb hľadáme ostrieľaného dobrodruha s obchodným talentom a so záujmom o nové veci.

Chceme sa zamerať na mesta Levoča, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Bardejov, Humenné, Snina a ich okolie.

Čo budete robiť predovšetkým:

• Budete obchodným zástupcom našich najmodernejších športových projektov (multifunkčné ihriska, detské ihriska, a fit parky)

• Hľadať, starať sa a rozvíjať vzťahy s našimi budúcimi zákazníkmi – školy, mestá, obce a developeri v mestách Levoča, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Sabinov, Stropkov, Svidník, Medzilaborce, Bardejov, Humenné, Snina a ich okolie.

• Vyjednávať obchodné podmienky, monitorovať trh

• Sledovať realizácie jednotlivých obchodných projektov

• Spolupracovať s ostatnými tímami

Práca vám pôjde dobre od ruky, ak:

• Máte preukázateľný obchodný talent a ste technicky zameraný

• Máte vášeň pre šport a zábavu

• Máte skúsenosti z podobného oboru či dobrý prehľad v danom odvetví

• Radi preberáte zodpovednosť za svoju prácu, doťahujete veci do úspešného konca a zachovávate si úsmev na tvári

• Máte vodičský preukaz skupiny B

Zaujímavá práca pre spoločnosť s viac ako osemročnou tradíciou.
Pohyblivá platová zložka súvisiaca s výkonom zložená z ročných bonusov
Dobrý tím kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Internet - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou a širokou škalou kontaktov.

Firma SAGANSPORT, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2014, no samotní majitelia pracujú v tomto odvetví od roku 2007.

SAGANSPORT, s.r.o. sa za krátky čas presadil, a zároveň zaradil medzi popredné slovenské športové firmy.

Hlavným zámerom firmy je distribúcia športových potrieb všetkých druhov športu a výstavba športových ihrísk. Firma ponúka zákazníkom predaj športových dresov najpopulárnejších športov (futbal, volejbal, basketbal atď.) a iného športového oblečenia značky Adidas, Nike atď., ďalej predaj tréningových pomôcok, pitného režimu, trofejí, pohárov a medailí. SAGANSPORT, s.r.o. sa ďalej špecializuje na zabezpečovanie športových zariadení, športových hál, telocviční, na výstavbu ihrísk (povrchy, tribúny), na výrobu ochranných sietí a gymnastických zariadení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4271655  Dátum zverejnenia: 18.5.2023