Obsluha zváracieho zariadenia (Bonus 400€)

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
SAG Slovakia, Chocholná - Velčice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
10,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a nastavenie zváracieho polorobotického zariadenia (pozdĺžna zváračka)
- výroba polovýrobkov podľa výrobnej zákazky
- vykonávanie zámočníckych prác súvisiacich so zadanou zákazkou

Bonus 400€ bude vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v strojárskej výrobe výhodou
- manuálnu a fyzickú zdatnosť
- zodpovedný prístup
- platné živnostenské oprávnenie pre zámočnícke a zváračské práce

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4788799  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10,4 EUR/hod.