Zámočník - obsluha strojného zariadenia

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice-Chocholná
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ohýbanie hliníkových profilov, práca na 2-hlavovej strojnej ohýbačke a ďalšie zámočnícke práce podľa priradenej zákazky
práca sa bude vykonávať v 2 zmenách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:
- pracovné skúsenosti s obsluhou strojnej ohýbačky a píly
- manuálnu zručnosť
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- platné živnostenské oprávnenie pre uvedenú činnosť

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4500462  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.