Zváračský inžinier / IWE

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac+ 10% variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie zváračského dozoru
zodpovednosť za technické preverenie procesu zvárania, dodržiavanie zváracích noriem, predpisov a smerníc
kontrola a preverenie požiadaviek, pracovných postupov pred zváraním a počas zvárania
technické preverenie a kontrola (základných materiálov, dodatočných prídavných materiálov, ostatných potrebných zváracích požiadaviek, stehov a pod.)
vzdelávanie a zabezpečene kvalifikácia zváračov (plánovanie a bezpečenie školení, kontrola platnosti certifikátov ap.)
posúdenie stavu zváracích prístrojov
vytváranie a kontrola súvisiacich dokumentov
monitorovanie a preverovanie pred procesom zvárania/ vzorky zvárania
riešenie nedostatkov a nezhôd, hľadanie náhradných opatrení
vykonávanie interných a externých auditov podľa DIN 15085, DIN 2303

stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
13.plat vyplácaný v 100% výške
možnosti práce z domu
odmena za životné jubileum, pri narodení dieťaťa
spoločné celofiremné a tímové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

VŠ strojárskeho zamerania
praktické skúsenosti so zváraním a vykonávaním dozoru zvárania
znalosti a skúsenosti v oblasti príprav výroby
platné osvedčenie IWE
znalosť zváračských noriem
znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4369802  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac