Reagujte bez životopisu

Finančný kontrolór

SAG Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Termín nástupu
1.5.2024 alebo podľa dohody
Od 2 600 EUR/mesiacmzda zahŕňa variabilnú zložku mzdy, výsledná mzda záleží od pracovných skúseností, zručností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhotovovanie interných nákladov a porovnaní výkonnosti
Zisťovanie zvyšovania výkonnosti a úspor prostredníctvom interných dislokácií
Vypracovanie podstatných odchýliek v plán – skutočnosť – analýzach, nariadenia k zlepšovaniu
Sledovanie týchto odchýliek s lokálnym managementom, príp. s koncernovým controllingom
Špeciálne a podielové projekty: strategické preverenie, podnikateľské hodnotenia a výpočet hospodárnosti
Výrobný controlling
Analýzy uskutočniteľnosti
Spracovanie mesačných a ročných výsledkov hospodárenia spoločnosti
Spracovanie analýzy hospodárskeho výsledku, odchýlok od nákladov a výnosov
Spracovanie kvantitatívnych prevádzkových ukazovateľov (napr. produktivita, ..)
Spracovanie analýz ziskovosti produktov, zákazníkov, efektívnosti liniek a pod.
Spolupráca pri analýzach efektivity predaja
Metodické riadenie sledovania nákladov z pohľadu stredísk
Tvorba ročného rozpočtu, analýz a reportov plnenia plánu, výhľadov
Tvorba plánu capex-u a sledovanie investičných položiek
Spracovanie štatistických ukazovateľov pre účely štatistiky SR
Riadenie cash-flow

stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
letný 13. a zimný 14. plat
narodeninový deň voľna
dochádzkový bonus
možnosť práce z domu tzv. home office
flexibilná pracovná doba
krátke piatky, pracovná doba do12hod.
podpora jazykového (anglický jazyk) a ďalšieho vzdelávania
odmeny za pracovné a životné jubileum, odmeny pri narodení dieťaťa
ovocný deň každý mesiac
pravidelné športové aktivity (halový futbal)
spoločné celofiremné a tímové aktivity (Vianočný večierok, turistika, bowling, Deň zdravia a iné)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Controlling module (CO) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

niekoľkoročné pracovné skúsenosti v oblasti finančného controllingu vo výrobnej spoločnosti
požadované znalosti v oblastiach: hospodárenie podnikateľského subjektu, tvorba kalkulácií a rozpočtov, finančná analýza, ekonomické bilancie, finančné plánovanie, mesačné a ročné uzávierky
veľmi dobrá znalosť SAP, MS Office
veľmi dobrá znalosť anglického
precíznosť, analytické myselnie, dôveryhodnosť, vysoká zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť pružne reagovať na požiadavky, dobré komunikačné schopnosti

SAG Slovakia s.r.o. patrí do skupiny SAG (Salzburger Aluminium Group) s ústredím v Lende pri Salzburgu a Viedni. Spolu s ďalšími zahraničnými pobočkami v Európe a Mexiku patrí k medzinárodne úspešným spoločnostiam. Spoločnosť je jedným z popredných dodávateľov hliníkových nádrží a vysoko kvalitných hliníkových komponentov pre úžitkový a železničný priemysel.

Individuálne poradenstvo a vývoj produktov, najmodernejšie výrobné procesy a intenzívny výskum riešení nádrží na alternatívne palivá (kvapalný vodík), ako aj vývoj špeciálnych procesov odlievania (reocasting), robia SAG skupinu lídrom v oblasti inovácií. Jej hlavnými zákazníkmi sú spoločnosti z odvetvia koľajových vozidiel a špeciálnych vozidiel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4170628  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac