Account manager / Event specialist

ŠAFY production SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
1 000 - 1 800 EUR/mesiacKoncoročné odmeny na základe odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti s vedením projektov v eventovej brandži min. 2 roky. Hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný, dôsledný a ktorý bude odkladať počítač až keď si je istý, že splnil svoje úlohy na 100%.

Čo hľadáme:
- skúsenosti v reklame a marketingu (ideálne min. 2 roky praxe v reklamnej agentúre)
- tvorba a vedenie svojho tímu
- perfektná komunikácia s klientom
- organizačné schopnosti
- dokonalé ovládanie programov excel a powerpoint
- pracovitosť, zodpovednosť, samostatné myslenie a cieľavedomosť

Ak máš špeciálne skills, máš body naviac:
- photoshop
- kreatívne myslenie
- online guru (web, sociálne siete)

Čo ponúkame:
- možnosť podieľať sa na realizácii najrôznejších projektov pre známe značky (taktiež samostatne tvoriť)
- dostaneš veľké pole pôsobnosti a veľa možností sebarealizácie a samostatného rozhodovania
- vedomosti a know-how
- ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a výkonu

- extra ohodnotenie za prítomnosť na realizovaných projektoch
- mobilný telefón, notebook
- koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

reklamná agentúra

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť ŠAFY production je full servisová agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už 13 rokov. Zaisťuje kompletné služby v oblasti produkcie a marketingu. Neustále rozširujeme naše portfólio a pridávame nových klientov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4171147  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac