Bezpečnostný technik/Technik požiarnej ochrany

SAFIRS, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýška hrubej/brutto mzdy závisí od dĺžky praktických skúseností/vedomostí uchádzača o zamestnanie a od získaných osvedčení/oprávnení potrebných pre požadovaný výkon práce. Hrubá mzda pozostáva z pevnej zložky mzdy (80%) a z pohyblivej/motivačnej zložky mzdy (20%). Pohyblivá zložka mzdy závisí od pracovného výkonu zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka hlavne pre miesto výkonu práce v Trnavskom kraji.

Výkon činností bezpečnostného technika, technika požiarnej ochrany.
Práca v zmysle povinností vyplývajúcich z platnej legislatívy SR, zákona o BOZP, zákona o ochrane pred požiarmi a ďalších príslušných zákonných predpisov, starostlivosť o zverených klientov/zákazníkov hlavne v Trnavskom kraji s možnosťou výkonu aj v Nitrianskom a Bratislavskom kraji. Tímová aj samostatná práca.

- Sociálny program pre zamestnancov.
- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Dochádzkový bonus.

Na základe zaslaných životopisov budú vybraní uchádzači kontaktovaní za účelom osobného pohovoru. Uchádzači sa môžu kontaktovať aj telefonicky ohľadom bližších informácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná prax v odbore

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou prax v požadovanom odbore.
Výhodou osvedčenie BT.
Výhodou osvedčenie TPO/ŠPO.
Výhodou osvedčenie LEKTOR.

Sme jedna z najväčších spoločností v danom odvetví, zamestnávame cez 320 zamestnancov v rámci Slovenska.
Medzi portfólio našich služieb patrí:
• poskytovanie bezpečnostnotechnických služieb,
• služieb ochrany pred požiarmi,
• ochrany osobných údajov,
• prevádzkovanie závodných hasičských útvarov,
• poskytovanie pracovnej zdravotnej služby a zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo
vzťahu k práci,
• poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia,
• civilnej ochrany,
• služby akreditovaného školiaceho strediska (odborná výchova a vzdelávanie špecifických
pracovných činností, kurzy prvej pomoci, základná príprava hasičov, atď.....)
• iné doplnkové služby.

Počet zamestnancov:
300+ zamestnancov

Adresa spoločnosti
SAFIRS s.r.o.
Zarevúca 5039/1C
03401 Ružomberok
Počet zamestnancov: 300 - 340 zamestnancov
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

ID: 3925934  Dátum zverejnenia: 8.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac