Verejný zdravotník - asistent pracovnej zdravotnej služby.

SAFIRS, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000 € brutto/mesiac (závisí od dĺžky praxe) + osobné ohodnotenie podľa výkonu po zapracovaní .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Výkon práce verejného zdravotníka na odd. pracovnej zdravotnej služby spoločnosti SAFIRS, s.r.o. – posudzovanie zdravotných rizík u zmluvných klientov, obhliadky pracovísk – práca v teréne. Spracovávanie dokumentácie - vypracovávanie posudkov o riziku, prevádzkových poriadkov, odborných stanovísk, kategorizácie prác atď. podľa požiadaviek legislatívy a klientov. Tímová aj samostatná práca. Uprednostnení budú uchádzači s bydliskom z regiónu Žilina, Čadca.

Stabilné zamestnanie, možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní.
Flexibilná pracovná doba.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
na základe zaslaných životopisov budú vybraní uchádzači kontaktovaní za účelom osobného pohovoru. Uchádzači sa môžu kontaktovať aj telefonicky ohľadom bližších informácií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, vodičské zručnosti.

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním odborných služieb súvisiacich s ochranou pred požiarmi, prevádzkovaním závodných hasičských útvarov, bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci - zabezpečovanie bezpečnostno- technickej služby a pracovnej zdravotnej služby, prevenciou závažných priemyselných havárii, podnikovým životným prostredím, civilnou ochranou. Našim cieľom je dlhodobo a efektívne poskytovať zákazníkom komplexné služby na profesionálnej úrovni. Všetky činnosti sú vykonávané osobami s odbornou spôsobilosťou v danom odbore a bohatými skúsenosťami, čo zabezpečuje potrebnú kvalitu nami poskytovaných služieb.

Počet zamestnancov
150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti
SAFIRS s.r.o.
E.Bohúňa 2067/12
03401 Ružomberok

034 01 Ružomberok

Kontakt

ID: 3895575  Dátum zverejnenia: 20.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac