Verejný zdravotník - asistent pracovnej zdravotnej služby.

SAFIRS, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 € brutto/mesiac (závisí od dĺžky praxe) + osobné ohodnotenie podľa výkonu po zapracovaní .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce verejného zdravotníka na odd. pracovnej zdravotnej služby spoločnosti SAFIRS, s.r.o. – posudzovanie zdravotných rizík u zmluvných klientov, obhliadky pracovísk – práca v teréne. Spracovávanie dokumentácie - vypracovávanie posudkov o riziku, prevádzkových poriadkov, odborných stanovísk, kategorizácie prác atď. podľa požiadaviek legislatívy a klientov. Tímová aj samostatná práca. Uprednostnení budú uchádzači s bydliskom z regiónu Ružomberok, Liptovský Mikuláš a okolie.
Miesto práce :
Žilinský kraj – kancelária v Ružomberku alebo Liptovskom Mikuláši (Práca vyžaduje cestovanie)

Stabilné zamestnanie, možnosť priznania osobného príplatku po zapracovaní.
Flexibilná pracovná doba.

Na základe zaslaných životopisov budú vybraní uchádzači kontaktovaní za účelom osobného pohovoru. Uchádzači sa môžu kontaktovať aj telefonicky ohľadom bližších informácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť, vodičské zručnosti.

Sme jedna z najväčších spoločností v danom odvetví, zamestnávame cez 320 zamestnancov v rámci Slovenska.
Medzi portfólio našich služieb patrí:
• poskytovanie bezpečnostnotechnických služieb,
• služieb ochrany pred požiarmi,
• ochrany osobných údajov,
• prevádzkovanie závodných hasičských útvarov,
• poskytovanie pracovnej zdravotnej služby a zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo
vzťahu k práci,
• poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia,
• civilnej ochrany,
• služby akreditovaného školiaceho strediska (odborná výchova a vzdelávanie špecifických
pracovných činností, kurzy prvej pomoci, základná príprava hasičov, atď.....)
• iné doplnkové služby.

Počet zamestnancov:
300+ zamestnancov

Adresa spoločnosti
SAFIRS s.r.o.
Zarevúca 5039/1C
03401 Ružomberok
Počet zamestnancov: 300 - 340 zamestnancov
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

ID: 3895575  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac