Zdravotnícky záchranár

SAFIRS, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 10 EUR/hod.mesačná mzda: 1190,-€ /1610,-€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZDRAVOTNÍCKY ZÁCHRANÁR NA ZÁVODNOM HASIČSKOM ÚTVARE
Priamy nadriadený: Veliteľ ZHÚ
Pracovisko:
Závodný hasičský útvar SAFIRS, lokalita Nitra

Popis pracovnej pozície:
Zdravotnícky záchranár v rámci neodkladnej zdravotnej starostlivosti v ambulancii závodného hasičského útvaru, vykonáva samostatne:

- poskytovanie rýchlej zdravotnej pomoci, pred-nemocničnej starostlivosti pri nevoľnostiach a úrazoch v súčinnosti so závodným hasičským útvarom,
- koordinovanie činností pri poskytovaní prvej pomoci prostredníctvom záchranného systému (privolanie RZP, RLP),

Pracovný čas:
- 12 hodinová služba podľa vopred určeného harmonogramu zostaveného v systéme prvý deň 12 hodín denná služba (6:00-18:00), nasledujúci deň 12 hodín nočná zmena (18:00-6:00) a následne 1 deň voľna. Služba sa vykonáva iba počas pracovných dní so začiatkom v pondelok o 6:00 a koncom v sobotu o 6:00. Víkendy sú voľné.

- práca v stabilnej spoločnosti
- dochádzkový bonus, koncoročné odmeny
- práca iba počas pracovných dní
- práca vhodná aj pre absolventov

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš životopis na nižšie uvedený mail. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať aj telefonicky na tel. čísle 0918 126 004.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotnícky záchranár/urgentná zdravotná starostlivosť

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť.

Sme jedna z najväčších spoločností v danom odvetví, zamestnávame cez 320 zamestnancov v rámci Slovenska.
Medzi portfólio našich služieb patrí:
• poskytovanie bezpečnostnotechnických služieb,
• služieb ochrany pred požiarmi,
• ochrany osobných údajov,
• prevádzkovanie závodných hasičských útvarov,
• poskytovanie pracovnej zdravotnej služby a zabezpečovanie lekárskych prehliadok vo
vzťahu k práci,
• poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia,
• civilnej ochrany,
• služby akreditovaného školiaceho strediska (odborná výchova a vzdelávanie špecifických
pracovných činností, kurzy prvej pomoci, základná príprava hasičov, atď.....)
• iné doplnkové služby.

Počet zamestnancov:
300+ zamestnancov

Adresa spoločnosti
SAFIRS s.r.o.
Zarevúca 5039/1C
03401 Ružomberok
Počet zamestnancov: 300 - 340 zamestnancov
Počet zamestnancov
250-499 zamestnancov

ID: 3699640  Dátum zverejnenia: 1.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 10 EUR/hod.mesačná mzda: 1190,-€ /1610,-€ brutto