Obchodný zástupca - Sales representative

SAFERIDE spol. s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 - EUR / mesiac + provízia v závislosti od dosiahnutých výsledkov do výšky 500 - EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako obchodník budeš zodpovedný za:
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- nadviazanie a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so
zákazníkmi
- analýzu obchodného potenciálu a konkurencie na trhu
- reporting obchodných výsledkov

Čo všetko Ti ponúkame okrem práce v skvelom tíme...
- Sloboda v rozhodovaní kedy budeš pracovať, podstatné sú pre nás dosiahnuté výsledky
- Možnosť profesijného i osobného rastu
- Rozširovanie svojich znalostí v oblasti pôsobenia našej spoločnosti
- mobil a notebook aj na súkromné účely
- skvelú partiu kolegov, s nami sa nikdy nenudíš :-)

Ovládanie NJ výhodou , nie podmienkou, SJ samozrejme nevyhnutnosť .

⏩Ak sa ti táto pozícia páči, spĺňaš naše podmienky a máš chuť sa realizovať v tejto oblasti neváhaj a pošli nám mailom svoje CV .
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov spĺňajúcich dané kritériá. Ďakujeme za pochopenie .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod , služby´

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj / technický predaj

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:
✔ skúsenosť na pozícii akvizičného obchodného zástupcu min. 2 roky
✔ prozákaznícke myslenie, obchodnícke, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
✔extrovertnú osobnosť s pozitívnym prístupom k riešeniu výziev
✔ samostatnosť, flexibilitu, zodpovednosť
uvítame športovo založeného kolegu / kolegyňu - ideálne aktívneho cyklistu

Spoločnosť SAFERIDE je slovenská spoločnosť, ktorá sa úspešne etablovala na trhu v segmente servisu bicyklov a kolobežiek so zastúpením pre predaj a servis značky elektrických kolobežiek HIKERBOY.
Viac o nás nájdeš na www.saferide.sk / www.hikerboy.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4224429  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac