Operátor výroby - supervízor

Safe Time, spol. s r.o.

Miesto práce
Safe Time, spol. s r.o., Partizánska cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
01/10/2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spolupráca pri spustení novej výroby spojenej s výrobou lán, kompletizáciou zariadení s jednoduchou funkciou zdvíhania a blokovania, výstupnou kontrolou a balením
zastupovanie Team leadera a koordinácia tímu operátorov montáže v jednozmennej prevádzke
niekoľko týždňové absolvovanie zaškolenia v zahraničí
zodpovedať za dodržiavanie technologickej disciplíny, za dodržiavanie výkresovej dokumentácie, technologických postupov a za dodržiavanie kvality práce
spolupráca s oddelením kvality a inžinieringu
podpora pri procesoch kontroly, analýzy a zlepšovania
dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
vedenie prevádzkovej dokumentácie

Popis pracovnej pozície:
Pracovník vo výrobe s funkciou dohľadu nad plynulým chodom výroby, v požadovanej kvalite pri dodržaní stanovených termínov. Vykonávanie prác spojených s výrobou evakuačných a spojovacích lán, pred-montážou a montážou zariadení s jednoduchou funkciou zdvíhania a blokovania pádu slúžiacich na evakuáciu osôb. Práca so zariadeniami, náradím a nástrojmi na rezanie, montáž, momentovanie a balenie.

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

riadiace a komunikačné schopnosti
čítanie technických podkladov, pracovných inštrukcií
praktické myslenie precíznosť (presnosť)

SAFE TIME spol. s r.o. je moderná, rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb pre bezpečnosť svojich zákazníkov. Hlavným programom je bezpečnosť práce vo výškach na pracoviskách a tiež pri športových aktivitách.

Venujeme sa ochrane proti pádu z výšky, výrobe ochranných prostriedkov pre zachytenie pádu, záchranu a evakuáciu, návrhom a inštalácii dočasných a permanentných systémov pre zabezpečenie na strechách budov a iných miestach s rizikom pádu.
Pre vyznavačov športových aktivít v prírode vyrábame a ponúkame popruhy pre cvičenie stability tela a ducha pod značkou SLACKLINER.SK. Ponúkame kompletné sady pre začiatočníkov aj pokročilých s príslušenstvom.

Naše poslanie chrániť život a zdravie našich zákazníkov je záväzkom pre poskytovanie kvalitných produktov, s ktorými Vám ponúkame aj ďalšie služby a poradenstvo, návrhy riešení pre ochranu pracovníkov vo výškach, školenia a periodické kontroly všetkých prostriedkov osobnej ochrany proti pádu a iných zariadení.

Nezabudnite:
My nepredávame, my zachraňujeme ľudí a preto potrebujeme odvážnych a odhodlaných pracovníkov!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Partizánska cesta 89
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Urban
Tel.: +421484147074
E-mail: poslať životopis
ID: 3968967  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac