Lektor BOZP a odborný predajca

Cresto Safety s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR plus dohodnuté odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe rozšírenia obchodných aktivít ponúkame pozíciu odborného lektora pre oblasť BOZP so špecializáciou na ochranu proti pádu z výšky. Pracovná náplň zahŕňa vykonávanie odborných školení pre našich klientov, vyhľadávanie príležitostí pre poskytovanie vzdelávania a poradenstva v ochrane proti pádu z výšky.
Medzi činnosti patrí aj odborný predaj ochranných systémov a ochranných prostriedkov proti pádu z výšky a záchranných zariadení pre evakuáciu.

Flexibilný pracovný čas, moderné pracovné prostriedky, kariérny rast a komerčné pripoistenie.

Posielajte prosím svoj životopis na adresu: [email protected], na základe vyhodnotenia životopisov budete oslovení s ponukou osobného strenutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť práce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť pri práci, komunikačné zručnosti, lektorské zručnosti

Cresto Safety s.r.o. je členom skupiny CRESTO GROUP, lídra v oblasti ochrany proti pádu a záchrany z výšky.
Sme moderná, rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb pre bezpečnosť svojich zákazníkov. Hlavným programom je bezpečnosť práce vo výškach na pracoviskách a tiež pri športových aktivitách.

Venujeme sa výrobe ochranných prostriedkov pre zachytenie pádu, záchranu a evakuáciu, návrhom a inštalácii dočasných a permanentných systémov pre zabezpečenie na strechách budov a iných miestach s rizikom pádu. Medzi našich zákazníkov patria svetové spoločnosti v segmente obnoviteľných zdrojov energie, záchranné jednotky a iné priemyselné podniky v Európe a vo svete.
Vďaka dôvere našich zákazníkov rozširujeme výrobnú prevádzku v oblasti výroby záchranných zariadení pre špeciálne situácie, ktorá bude postupne dodávať veľké množstvá týchto produktov.

Naše poslanie chrániť život a zdravie našich zákazníkov je záväzkom pre poskytovanie kvalitných produktov, s ktorými Vám ponúkame aj ďalšie služby a poradenstvo, návrhy riešení pre ochranu pracovníkov vo výškach, školenia a periodické kontroly všetkých prostriedkov osobnej ochrany proti pádu a iných zariadení.

Nezabudnite:
My nepredávame, my zachraňujeme ľudí a preto potrebujeme odvážnych a odhodlaných pracovníkov!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3719085  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR plus dohodnuté odmeny