Skladník

Safe Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žilina, P. O. Hviezdoslava, Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská pobočka holandskej spoločnosti zaoberajúca sa prenájmom debniacich a podperných konštrukcii hľadá šikovného a spoľahlivého skladníka na našu novú pobočku v Žiline.
Jedná sa o vykladanie a nakladanie pomocou VZV + prípravu tovaru k expedícii.
Prac. doba: Po - Pia , 7:00 - 15:30 hod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800,00 € + dohodou, podľa skúseností

Zamestnanecký pomer ponúkame na dobu neurčitú, stravenky, kantína, vyškolíme.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Sme pobočkou úspešnej holandskej firmy poskytujúcou služby v oblasti podperných konštrukcií, lešenia a debnenia. Zameriavame sa na mosty, pričom klientom poskytujeme kompletný servis od projektu, cez dodávku materiálu, montáže a BOZP.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SAFE Slovakia s.r.o.
Bernolákova 1
903 01 Senec

Kontakt

ID: 3689886   Dátum zverejnenia: 9.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,00 € + dohodou, podľa skúseností