Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Skladník

Safe Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žilina, P. O. Hviezdoslava, Žilina
Termín nástupu
podľa dohody
1 000 EUR/mesiac1 000 € + navýšenie dohodou, na základe skúseností + koncoročný 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská pobočka holandskej spoločnosti zaoberajúca sa prenájmom debniacich a podperných konštrukcii hľadá šikovného a spoľahlivého skladníka na našu novú pobočku v Žiline.
Jedná sa o prípravu materiálu k expedícii, počítanie, nakladanie a vykladanie pomocou VZV, údržba a ďaľšie pomocné práce v sklade podľa pokynov.
Prac. doba: Po - Pia , 7:00 - 15:30 hod.

Zamestnanecký pomer ponúkame na dobu neurčitú, stravenky, školenia.

Práca sa vykonáva väčšinu času v exteriéri areálu spoločnosti. Pracovná doba: denná smena od Po - Pia , 7:00 - 15:30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame záujemcov so skúsenosťami s prácou na vysokozdvižnom vozíku prípadne so zváračským preukazom.

Sme pobočkou úspešnej holandskej firmy poskytujúcou služby v oblasti podperných konštrukcií, lešenia a debnenia. Zameriavame sa na mosty, pričom klientom poskytujeme kompletný servis od projektu, cez dodávku materiálu, montáže a BOZP.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3689886  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac